Developerský projekt Sunny Hill Říčany

!!! ALL INCLUSIVE !!!

Rodinné domy Říčany nyní v AKCI

 • Kompletně dokončený rodinný dům v nejvyšším evropském standardu
 • Cena domů vč. DPH a veškerého právního a hypotečního servisu a souvisejících poplatků
 • Kompletně osázená zahrada rodinného domu, navržená architektem vč. trávníku, stromů a okrasných dřevin
 • Květinová výzdoba v oknech
 • Vizualizace koupelen zdarma
 • Individuální výběr vybavení domu (např. dveře, podlahy, schodiště, koupelny apod.)
 • CENY OD 5.985.000,- Kč vč. DPH

 


Prohlédněte si pečlivě KATALOG nových rodinných domů, které jsou navrženy i postaveny v nejvyšším evropském standardu. Developerský projekt rodinných domů v Říčanech u Prahy myslí i na zahrady rodinných domů, které jsou navrženy zahradním architektem a upraveny profesionálními zahradníky. Přirozeně máte možnost ovlivnit výslednou podobu novostaveb, ať už se jedná o koupelny nebo další individuálně vybrané prvky domu, jako jsou podlahy, obklady nebo schodiště.


Developerský projekt Sunny Hill Říčany
Nabízíme zájemcům o kvalitní bydlení soubor 18 řadových rodinných domů v projektu Sunny Hill ve velmi atraktivní lokalitě spojnice Říčanské a Rooseveltovy ulice, která disponuje veškerou občanskou vybaveností (školy, školky, obchody, banky), a to v bezprostřední blízkosti centra města a všech dopravních spojů – náměstí je vzdáleno cca 10 min. pěší chůzí, zastávky MHD 2 min. a vlakové nádraží cca 15 min. pěší chůzí. Rodinné domy se současně nacházejí nedaleko dálnice D1, díky které trvá cesta do centra Prahy 15 – 20 min. Domy jsou postaveny z nejjakostnějších materiálů a vybaveny ve vysokém evropském standardu.

Zastavěná plocha domů činí 85,0 m2, plocha II. NP (I. patro) 93,50 m2, užitná plocha 155,0 m2. Celková velikost jednotlivých pozemků začíná na výměře 218 m2 a končí výměrou 528 m2. Domy jsou jednotně dispozičně řešeny jako 5+kk s garáží.

Dispozice jednotlivých domů jsou následující:

 • v I. NP se nachází zádveří, koupelna s WC, úklidová místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem
  a garáž s vraty na dálkové ovládání.
 • ve II. NP se nachází 4x ložnice, šatna, koupelna a WC.

Na domy byly použity následující stavební materiály: obvodové zdivo - betonový monolitický skelet Goldbeck se zdivem zn. Porotherm, zateplený fasádním polystyrenem 12 cm, obloženým štípaným brazilským křemencem nebo dřevěnými palubkovými obklady v kombinaci s probarvenou akrylátovou omítkou. Příčky jsou vyzděny z dutých cihel zn. Porotherm, omítky jádrové štukové, podlahy z litého anhydritu s položenými dánskými celodřevěnými podlahami MOLAND ve čtyřech standardních designech, střecha pultová se zateplením. V domech se nachází monolitická betonová schodiště s instalovanými schodnicemi z masivu a zábradlím v kombinaci s povrchově upravenou ušlechtilou nerez ocelí a masivu, to vše v barevné kompatibilitě s podlahami, obložkami a dveřmi, okna plastová s trojskly s koeficientem propustností tepla Ug 0,6 W/m2K. Sekvenční garážová vrata na dálkové ovládání. Vytápění a ohřev TUV jsou zajištěny plynovým turbokotlem zn. Vaillant s radiátorovými tělesy Radik, v přízemí s podlahovým vytápěním. Vzhledem ke všem těmto zvoleným materiálům jsou domy energeticky nenáročné.


Standardní vybavení rodinných domů
Ve standardu jsou zahrnuty el. vyhřívané podlahy se samostatnými termostaty v koupelnách a kuchyni, dánské celodřevěné podlahy MOLAND ve čtyřech standardních designech, dveře vč. obložek zn. CAG, a to v individuálně vybraném barevném designu, schodiště z masivu se zábradlím v kombinaci upravené ušlechtilé nerez oceli a masivu, to vše v barevné kompatibilitě s podlahami, obložkami a dveřmi, obklady a dlažby dle výběru SIKO (včetně vizualizace zdarma), závěsné WC + bidet, designová umyvadla, rohová vana, skleněný sprchový kout s mramorovou vaničkou, baterie zn. ROCA, radiátory RADIK, kombinovaný plynový turbokotel vč. digitální regulace zn. Vaillant, elektrické zařizovací předměty – ABB Element apod.

Varianty standardních prvků jsou s klienty konzultovány individuálně, nadstandardní příplatkové prvky vybavení nebo zařízení, vč. případných klientských změn jsou s klienty dohodnuty dle fáze rozestavěnosti, a to i za případné účasti zástupců dodavatelů, přičemž k dispozici jsou katalogy a vzorky v prodejním oddělení prodejce. Příklady barevných variant koupelen si můžete prohlédnout níže ve fotogalerii.

proč naši firmu
Atraktivní lokalita

Developerský projekt Sunny Hill nabízí zájemcům kvalitní bydlení v atraktivní lokalitě Říčany se skvělou občanskou i dopravní vybaveností.

Použití špičkových materiálů

Při výstavbě domů používáme jen nejkvalitnější materiály, které trh nabízí a precizní provedení stavebních, řemeslných a všech ostatních prací.

Vysoký standard

Rodinné domy Sunny Hill poskytují vysoký komfort ve standardním provedení. Ve standardu nabízíme např. podlahové vytápění nebo dřevěné podlahy.

Ceny od 5.985.000,-

Ceny od 5.985.000,-. Všechny nemovitosti nabízíme za výhodné ceny, a to i v provedení All-inclusive.

Individuální přístup

Osobní přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí. Rádi vyjdeme vstříc vašim přáním, pomůžeme vám vytvořit skutečný domov.

Silné zázemí

Developerský projekt Sunny Hill Říčany realizuje společnost Bohemia HOME a. s., která se zaměřuje zejména na developerské projekty rodinných domů.

McRAI > web, eshop, seo