O nás

Bohemia HOME je akciová společnost, která byla založena v roce 2006, a působí především na Praze – východ. Společnost navazuje na předchozí 10-ti leté zkušenosti hlavního akcionáře, v současné době předsedy představenstva, čerpajícího ze zkušeností nabytých převážně ve výstavbě rodinných domů. Společnost se stále rozvíjí. Hlavním cílem je poskytnutí maximální možné kvality služeb, vysoké úrovně odvedené práce, ale také osobní přístup při jednání s klienty a snaha vycházet vstříc jejich speciálním požadavkům. Zaměřujeme se převážně na výstavbu menších developerských projektů, rodinných domů, bytů, ale i na nákup a prodej pozemků. Bohemia HOME, a.s. klade důraz nejen na kvalitu používaných stavebních materiálů, na preciznost prováděných prací, které činí spektrum výstavby dotčeného objektu, ale také na zachování přírody v okolí. Výsledkem je posléze dokonalá stavba a velmi příjemné a spokojené bydlení.

Developerský projekt Sunny Hill Říčany
Nabízíme zájemcům o kvalitní bydlení soubor 17 řadových rodinných domů v projektu Sunny Hill ve velmi atraktivní lokalitě spojnice Říčanské a Rooseveltovy ulice, která disponuje veškerou občanskou vybaveností (školy, školky, obchody, banky), a to v bezprostřední blízkosti centra města a všech dopravních spojů – náměstí je vzdáleno cca 10 min. pěší chůzí, zastávky MHD 2 min. a vlakové nádraží cca 15 min. pěší chůzí. Rodinné domy se současně nacházejí nedaleko dálnice D1, díky které trvá cesta do centra Prahy 15 – 20 min. Domy jsou postaveny z nejjakostnějších materiálů a vybaveny ve vysokém evropském standardu.

 

 

proč naši firmu
Atraktivní lokalita

Developerský projekt Sunny Hill nabízí zájemcům kvalitní bydlení v atraktivní lokalitě Říčany se skvělou občanskou i dopravní vybaveností.

Použití špičkových materiálů

Při výstavbě domů používáme jen nejkvalitnější materiály, které trh nabízí a precizní provedení stavebních, řemeslných a všech ostatních prací.

Vysoký standard

Rodinné domy Sunny Hill poskytují vysoký komfort ve standardním provedení. Ve standardu nabízíme např. podlahové vytápění nebo dřevěné podlahy.

Ceny od 5.985.000,-

Ceny od 5.985.000,-. Všechny nemovitosti nabízíme za výhodné ceny, a to i v provedení All-inclusive.

Individuální přístup

Osobní přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí. Rádi vyjdeme vstříc vašim přáním, pomůžeme vám vytvořit skutečný domov.

Silné zázemí

Developerský projekt Sunny Hill Říčany realizuje společnost Bohemia HOME a. s., která se zaměřuje zejména na developerské projekty rodinných domů.

McRAI > web, eshop, seo